Firma
11 ay önce
273 Görüntülenme

Jimi Uçan Yağlar ve Kimyevi Maddeler

Gıda Toptancıları
İzmir Gıda Toptancıları
Firma Adı : Jimi Uçan Yağlar ve Kimyevi Maddeler
Yetkili :
Adres : 1203/9 Sokak No:8/B-C Başbey İş Merkezi (Gıda Çarşısı)
Şehir/İlçe : İzmir / Konak

Jimi Uçan Yağlar ve Kimyevi Maddeler  Gıda İzmir Şehrimizde Temizlik Ürünleri Toptancılığı Yapmaktadır.

Firmamız 1959 yılında merhum Hayim JİMİ tarafından kurulmuş olup, 1986 yılında Jimi Uçan Yağlar Ltd. Şti. adını almıştır. O günden bu yana faaliyetine devam etmektedir.
Jimi Uçan Yağlar Ltd. Şti. o tarihten bu güne esans konusundaki tecrübe ve bilgi birikimini, uluslararası esans üreticileri ile işbirliği içinde yaptığı çalışmalarla sürekli geliştirmektedir.

Misyonumuz
Hedefimiz, kalite ve hizmette en iyi olmak, esans sektörünün gelişmesine katkı sağlayıp, konusunda edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimize aktarmaktır.

Vizyonumuz
Sektöründe uzman bir firma olmak, yerli veya yabancı esans üreticileri ile işbirliği içinde daha kaliteli ürünler pazarlayabilmektir.

Jimi Uçan Yağlar olarak; kurumsallaşmanın ön şartının, müşteri ve tedarikçilerin memnuniyeti olduğunu biliyoruz. Bu anlayışla, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi faaliyet ortakları olarak görüyor, başarıyı ortak sonuçlarda arıyoruz. Başarıya giden yolda değerlerimiz, sürekli gelişme ve esans üzerine yeniliklerin takibidir.

Temizlik ürünleri, genel temizlik ürünleri, deterjan, sıvı sabun, sabun, yumuşatıcı, şampuan, parfüm, kolonya, mum, deri, boya, jöle, plastik, kauçuk, suda eriyen esanslar, oto temizlik ürünleri, oto parfümleri gibi esansın kullanıldığı her sektörün ihtiyacını, geniş ürün yelpazemiz ile karşılamaktayız.

Yönetici
den beri üye: 2 yıl
Yeşiloba Mah, 46023 Sk, No:72
Profili görüntüle
551 * * * * * * * * *
Favorilere ekle
Karşılaştırmak için ekleyin
Kötüye Kullanımı Bildir
© 2018 Toptancılar Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.