Firma
1 yıl önce
153 Görüntülenme

Forum Bakliyat

Gıda Toptancıları
Mersin Gıda Toptancıları
Firma Adı :

Forum Bakliyat

Yetkili :
+90 324 234 94 94
Adres :
Özgürlük mah. Mertoç Gıda Toptancılar Sitesi B Blok No:23
Şehir/İlçe : Mersin / Akdeniz

Mersin şehrinde toptan bakliyat ürünleri

Bakliyat sektöründe 1977 yılından bu yana süre gelen tecrübesini 2006 yılında kurulan AKMEMİŞ GIDA firmasının çatısı altında ’FORUM BAKLİYAT’ markası ile hububat ve bakliyat alanında hizmet vermekteyiz.

Forum Bakliyat olarak, çıktığımız yolda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından asla taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Üreticiden tüketiciye kaliteli ve güvenilir gıda ilkesini benimseyen kurumumuz, tüm dünya mutfaklarında marka kalitesi, diğer adıyla “FORUM KALİTESİ” olmasını hedeflemiştir.

Ürünlerimiz, tohumdan sofraya kadar geçen yolda özenle seçilmektedir. Üretimde en son teknolojiyi kullanarak el değmeden, hedeflediğimiz kalite standartlarına getirip seçkin ambalajlarıyla müşterine sunmaktadır. Yurt içinde 81 ildeki aktif pazarlama ağıyla ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ürünler hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde tüketicinin sofrasına ulaştırılmaktadır. Yurt içi çalışmalarının dışında yurt dışı pazarlarda da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Forum Bakliyat, “her zaman daha iyisi” felsefesini benimseyerek kendi sektörünün marka ismi olmayı hedeflemektedir. Forum Bakliyat vizyonu çerçevesinde sektörel yatırımları devam edecektir.

Features

Bakliyat Toptancıları
Yönetici
den beri üye: 1 yıl
Yeşiloba Mah, 46023 Sk, No:72
Profili görüntüle
551 * * * * * * * * *
Favorilere ekle
Karşılaştırmak için ekleyin
Kötüye Kullanımı Bildir
© 2018 Toptancılar Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.