S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular) 1 – toptancilar listesi

Toptancılar Sitesi tüm Türkiye’deki toptan alım satımı yapan veya üretim yapan firmaların tanıtımını yapan bir e-katalog kapsamında bir web portalıdır.

Hayır, toptancılar sitesi hiç bir firmanın ticari faaliyetlerine müdahale etmeyip kar amacıyla alım satım yapmamaktadır.

Toptancılar Sitesi ailesine katılmak için 0551 730 31 59 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden firma bilgilerinizi (firma ismi, iletişim numarası, adres, video ve fotoğraf) gönderip ve yıllık abonelik satın almanız durumunda 1 yıl boyunca firmanız kataloğumuza eklenir.

Toptancılar sitesi aylık 100.000 görüntülenme alan bir web platformudur. Alıcılar web sitemiz üzerinden sizinle iletişime geçer ve onlarla iş birliği yaparsınız. Ayrıca düzenli olarak toptancilarsitesi.com.tr web portalı internet reklamları ile ziyaretçi kitlesini arttırmaktadır.

Toptancılar sitesi menüsünden paket alımlarında kredi kartına taksit imkanı sağlamaktayız. Bunun dışında ekiplerimiz şehir şehir müşteri ziyaretlerinde bulunmaktadır, ziyaretlerimiz esnasında firmanızın fotoğrafları çekilir video kaydı yapılır ve o esnada nakit olarak veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Toptancılar sitesi vergi levhası olan kurumsal bir şirkettir. Aldığınız her hizmet için fatura kesiyoruz.

DMCA.com Protection Status * YASAL UYARI : Bu sitedeki paylaşılan hiç bir makale kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılan makale adresleri hakkında DMCA taraflı şikayet uygulanır.

© 2018 Toptancılar Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.