Toptancılar Sitesi

Anasayfa Hakkımızda
Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Toptancılar Listesi internet sitesi ile Türkiye'deki toptancılar ve alıcıları bir araya getirmek için 2018 yılında kurulmuştur. Yaptığı yatırımlar ile bünyesindeki firma sayılarını hızla çoğaltıp 2023 yılında yeni bir isim ile sektörde öncü olmaya devam etmektedir. Toptancılar Sitesi olarak yurdumuzdaki tüm toptancı ve üretici firmalarımızı bir araya getirmek için çabalamaktayız. Kurduğumuz dijital platfom çağın gereksinimlerini karşılamakla birlikte sürekli olarak geleceği düşünerek atılımlar yapmaktayız. Hal ve gıda toptancı firmaları ile çıktığımız yola farklı sektör toptancılarınıda ekleyerek devam etmekteyiz.

wwww.toptancilarsitesi.com.tr

Toptancınızı nasıl bulacaksınız?

Sitede Ara !
İstediğin sektördeki firmayı kolayca siteden arat.
Konum ve İletişim
Firmanın konumu ve iletişim adresini buldun şimdi diğer adıma geç
Telefon ve ziyaret
İletişim adresini bulduğun firma ile telefonda görüş veya ziyaretine git ve ürünlerini al.

Neler söylediler?

Sizlerden gelen yorumlar

Aylin Naz
Aylin Naz
Market sahibi
Toptan sebze meyve tedariğinde sadece bir kişi ile çalışıyordum, müşterilerim fiyatların yüksek olduğunu söylüyorlardı ama ben marketten ayrılamadığım için kendi aracıyla bana ürün getiren insana gebe olmuştum ama toptancılar sitesi sayesinde ürünlerimi ucuza buluyorum ve nakliyesini bile ayarlayabiliyorum. Site sahiplerine ve esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum.
Adnan Domak
Adnan Domak
Manav
Geniş firma yelpazesiyle hizmet veren bu site benim hayatımı değiştirdi, hepinize teşekkürlerimi sunuyorum, iyi ki varsınız!.
Mine Karataş
Mine Karataş
İhracat Şirketi
Sebze ve meyve ihracatı için ürünleri tedarik edebileceğim firmaları toptancılar sitesi sayesinde buldum ve daha farklı alternatifleri bulmaya devam ediyorum.
Enver Dağlı
Enver Dağlı
Aracı
Bakliyat alım satımı için ürün alacağım firma araştırmaları yaparken bu siteye denk geldim ve çok fazla firma arasından seçimimi zar zor yapabildim. Kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.

Kayıt ol gelişmelerden haberdar ol !

© 2018 Toptancılar Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.