Toptancılar Sitesi Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası; kişisel bilgilerinizin tarafımızca toplanması, kullanılması, saklanması, paylaşılması ve korunması ile ilgili gizlilik haklarınızı tanımlamaktadır. Gizlilik ilkeleri ToptancilarSitesi.com.tr tarafından, gizlilik konusundaki sorumlulukların tespiti için hazırlanmıştır.

Toptancılar Sitesi üyelik formunda kullanıcılarımız, iletişim ve ulaşım bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi) girmelidir. Üyelik Sözleşmesi ile aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi, kampanya, etkinlik ve fırsatları duyurmak için kullanmaktayız.

Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da talep edilen bilgiler işbirliği içinde olduğu kişiler veya kuruluşlar tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ancak kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılmayacaktır.

Kullanıcılar, isteklerine bağlı olarak kayıtlarını sistemimizden sildirebilirler, kullanıcı yönetim panelinden iletişim bilgilerine erişim izinlerini açıp kapatabilirler. Bilgilendirme, tanıtım ve reklam faaliyetlerini içeren toplu mail gönderiminden rahatsızlık duyan ve çıkmak isteyen kullanıcılarımız e-bülten üyeliklerini kullanıcı yönetim panelinden açıp kapatabilirler. ToptancilarSitesi.com.tr internet sayfası üzerinden kullanıcı kaydı içerisinde herhangi bir finansal bilgi (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgiler toplanmamaktadır.

Kişiye özel bilgiler, kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerekli durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri, sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler, istenilen tüm durumlarda kullanılabilir ve ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Harici durumlar bu kapsama girmemektedir.

ToptancilarSitesi.com.tr, kullanıcılarının IP adreslerini, sunuculardaki sorunların giderilmesi ve internet sitesini yönetmek için kullanacaktır. IP adresleri, kullanıcıları tanımlamayı ve açık demografik bilgilerinin toplanmasını sağlar. Bu bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kullanıcı olarak ToptancilarSitesi.com.tr sitesine giriş yaptığınızda tarayıcılara çerez bırakmaktadır. Burada cookie kullanmasının amacı; siz tekrar siteye döndüğünüzde sunucuların sizi tanıması ve sizin daha önceden yaptığınız değişiklikleri, özelleştirmeleri algılayabilmek ve sizlere bütünleşik hizmet sunabilmektir.

Toptancılar Sitesi “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Değişiklik yapılan Gizlilik Politikası, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

© 2018 Toptancılar Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.