Firma
1 yıl önce
153 Görüntülenme

Hazerpak Ambalaj Ltd.Şti.

Gıda Toptancıları
Mersin Gıda Toptancıları
Firma Adı :

Hazerpak Ambalaj Ltd.Şti.

Yetkili :
0324-235 46 33
Adres :
Özgürlük mah. Mertoç Gıda Toptancılar Sitesi F Blok No:151
Şehir/İlçe : Mersin / Akdeniz

Mersin şehrinde toptan ambalaj ürünleri ticareti

Hayatımızda belki de farkında olmadan kullandığımız binlerce ürünü müşterilerine sunan Hazerpak Ambalaj Ltd. Şti. 2007 yılında Mersin’de Plastik-Ambalaj sektöründe aracı kuruluş olarak faaliyetlerine başlamıştır. Şiketimiz yapı olarak bir aile şirketidir. Şirketin genel müdürü aynı zamanda kurucusu olan Hazal DEMİR’dir. Sektöre hızlı bir giriş yapan Hazerpak Ambalaj Ltd. Şti. kısa zamanda sektörde söz sahibi olmuştur. Ticari faaliyetlerinde, ileri teknoloji baskı makineleri kullanan iş ortakları ile geri dönüşümlü ve çevreye zarar vermeyen, insan sağlığa zararsız ürünleri tercih etmektedir. Özellikle Akdeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan işletmelerle ticaretini geliştiren Hazerpak Ambalaj Ltd. Şti., şirketin deneyimli genel müdürü Hazal DEMİR ve profesyonel çalışanlarının katkısı ile ticaret hacmini ve ürün portföyünü her yıl düzenli olarak artırmaktadır.

 

Müşterilerine ayrım yapmaksızın aynı uzaklık ve sıcaklıkta hizmet veren Hazerpak Ambalaj Ltd. Şti. empatik bir yaklaşım sergilemekte ve her iki taraf için de kazançlı bir ticari faaliyet sürdürmeyi ilke edinmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına anında cevap verebilen personel altyapısı ile sektörde önemli bir rol almıştır.

 

Müşterilerin olduğu kadar iş ortaklarının da çıkarlarını ön planda tutan Hazerpak Ambalaj Ltd. Şti. müşterilerinden gelen bilgileri iş ortaklarına anında aktararak sektördeki geribildirim konusuna da özel önem vermektedir.

Features

Ambalaj Malzemeleri ve İmalatı - Plastik Ürünler
Yönetici
den beri üye: 1 yıl
Yeşiloba Mah, 46023 Sk, No:72
Profili görüntüle
551 * * * * * * * * *
Favorilere ekle
Karşılaştırmak için ekleyin
Kötüye Kullanımı Bildir
© 2018 Toptancılar Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.