Anasayfa Blog Hayvancılık Öğrencilere Arıcılık ve Biyoçeşitliliğin Önemi Anlatıldı
Öğrencilere Arıcılık ve Biyoçeşitliliğin Önemi Anlatıldı

Öğrencilere Arıcılık ve Biyoçeşitliliğin Önemi Anlatıldı

Bolu’da faaliyetlerini uygulamalı eğitimler üzerine yoğunlaştıran ve aynı zamanda farkındalık eğitimleri de gerçekleştiren Arıcılık Okulu, 2 gün boyunca yüksek katılımlı eğitimler gerçekleştirdi.

Mebrure İlhan Bağışgil Anasınıfı ve Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda 20 Mayıs Dünya Arı Günü ve 22 Mayıs Dünya Biyoçeşitlilik Günü kapsamında gerçekleştirilen “Biyoçeşitlilik ve Arı’nın Önemi” temalı farkındalık eğitimlerinde 484 öğrenciye ulaşıldı.

Arıcılara yönelik uygulamalı eğitimler veren Arıcılık Okulu, son beş yılda geleceğimiz olan öğrencilerimize de bilinç kazandırmak için gönüllü olarak bu faaliyetlerini sürdürmektedir. Her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenilen eğitimlere ilgi büyük oldu.

Öğrencilere Arıcılık ve Biyoçeşitliliğin Önemi Anlatıldı 1 – 1695459998 145 Ogrencilere Aricilik ve Biyocesitliligin Onemi AnlatildiÖğrencilere Arıcılık ve Biyoçeşitliliğin Önemi Anlatıldı 2 – 1695459998 190 Ogrencilere Aricilik ve Biyocesitliligin Onemi AnlatildiÖğrencilere Arıcılık ve Biyoçeşitliliğin Önemi Anlatıldı 3 – 1695459998 875 Ogrencilere Aricilik ve Biyocesitliligin Onemi Anlatildi

Abone ol ve son eklenen firmalar hakkında e-posta al

© 2018 Toptancılar Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.