Anasayfa Blog Gıda Bu 3 içecek göbek yağlarına elveda dedirtiyor! İşte yağ yakan 3 içecek…
Bu 3 içecek göbek yağlarına elveda dedirtiyor! İşte yağ yakan 3 içecek…

Bu 3 içecek göbek yağlarına elveda dedirtiyor! İşte yağ yakan 3 içecek…

Kilo verme sürecindeki bireyler, spor ve dengeli beslenmenin yanı sıra kilo kaybını destekleyen detoks içecekleri de tercih edebilir. Ancak uzmanlar, zayıflama aşamasında öğünleri atlamayı doğru bulmamaktadır.

Uzmanlara göre, zayıflama sürecinde doğru zamanda doğru besinleri tüketmek ve aç kalmamak çok daha sağlıklıdır. Düzensiz beslenme alışkanlıkları, kilo kaybını sağlasa da kilo kontrolünü bozabilir.

Zayıflamak için sadece beslenme düzenine dikkat etmek yeterli değildir. Bu süreci çeşitli aktivitelerle desteklemek önemlidir. Egzersiz ve sağlıklı beslenme bir araya geldiğinde kilo verme süreci daha etkili hale gelir.

Kilo verme süreci, bireylerin vücut yapısına, yağ oranına ve diğer birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösteren bir zaman çizelgesini içermektedir.

Kilo verdiren, yağ yakan 3 karışım

Planlı bir beslenme düzeniyle birlikte, zayıflama sürecini destekleyen ve hızlandıran hazırlaması oldukça basit karışımlar mevcuttur. Bu karışımları sabahları aç karnına içerek sağlıklı kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Limonlu Su

Bol C vitamini deposu olan limon, sağlık için sayısız fayda getiren bir meyvedir. Suyla karıştırıldığında ise vücut için oldukça verimli bir zayıflama kürüne dönüşür. Limonlu su içmek, metabolizmayı hızlandırarak güçlendirir. İçerisindeki pektin lifi, uzun süreli tokluk hissiyatı sağlar. İştah kontrolünü sağlayan bu karışımı sabahları aç karnına içebilirsiniz. Yapmanız gereken şey, yarım limon suyunu ılık bir bardak suya sıkıp içmektir.

Yulaf Ezmesi Suyu

Lif açısından zengin olan yulaf ezmesi, kilo vermek isteyenler için faydalı bir besindir. İçerisindeki temel vitamin ve mineraller, sağlıklı kilo vermenize yardımcı olur. 3-4 kaşık yulaf ezmesini suyla karıştırıp suyunu sabah aç karnına için. Düzenli tükettikten sonra faydalarını görebilirsiniz.

Tarçın Suyu

Antioksidan ve antienflamatuar özellikleriyle ön plana çıkan tarçın, özellikle karın bölgesindeki yağ yakımını hızlandırabilir. Kan damarlarını uyararak bölgedeki yağların azalmasını sağlar. Kan şekeri üzerindeki etkileri bilinen tarçın, şekeri dengeleyerek ani acıkmaların önüne geçebilir. Yarım çay kaşığı tarçını sıcak suya ekleyip karıştırın. Ilıklaşmaya başladığında aç karnına içebilirsiniz.

Abone ol ve son eklenen firmalar hakkında e-posta al

© 2018 Toptancılar Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.