Anasayfa Blog Gıda Perfetti Van Melle Türkiye’ye yeni Genel Müdür
Perfetti Van Melle Türkiye’ye yeni Genel Müdür

Perfetti Van Melle Türkiye’ye yeni Genel Müdür

2021 yılı sonunda Türkiye Satış Direktörü olarak Perfetti Van Melle bünyesine katılan Umut Şekerdağ, görevine “Perfetti Van Melle Türkiye Genel Müdürü” olarak devam edecek.

Şekerdağ, 1 Ağustos 2023 itibariyle şirketin büyüme yolculuğuna ve “Yenilikçi Lezzetler ve Daha İyi Bir Gelecek” vizyonuna Türkiye Genel Müdürü olarak liderlik ediyor.

Umut Şekerdağ kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Mühendislik lisans eğitimini ve İşletme (MBA) yüksek lisansını tamamlayan Umut Şekerdağ, iş hayatına 2008 yılında Reckitt’de Ankara Geleneksel Kanal Satış Yöneticisi olarak başladı. Devamında 8 sene boyunca farklı şehirlerde, Geleneksel Kanal, Modern Kanal ve Ticari Pazarlama departmanlarında farklı pozisyonlarda görev yaptı. Finish Lider Market Ticari Pazarlama Müdürlüğü’nden sonra SCJ bünyesine Türkiye ve İsrail’den sorumlu Ticari Pazarlama Müdürü olarak katıldı ve burada çalıştığı yaklaşık 6 sene boyunca sırasıyla; MENAP & Türkiye bölgesinden sorumlu Ticari Pazarlama Müdürü, Ulusal Müşterilerden sorumlu Kanal Müdürü ve yaklaşık 3 sene süren Türkiye Satış Direktörlüğü görevlerini üstlendi.

15 yılı aşan kariyer hayatında, Satış ve Ticari Pazarlama alanlarında 10’dan fazla ülke ve kategori deneyimi kazanan Umut Şekerdağ, Kasım 2021’de Perfetti Van Melle Türkiye’de Satış Direktörü görevine başladı. Dahil olduğu günden itibaren, şirketin sahaya gidiş modeli başta olmak üzere tüm satış organizasyonundaki transformasyona liderlik etti. Kanal stratejilerin geliştirilmesi ve büyüme planlarının oluşturulmasında gösterdiği liderlik ile her kanalda tüm markaların pazar payı kazanmasında büyük rol oynadı.

Perfetti Van Melle Türkiye’ye yeni Genel Müdür 1 – 1695291694 529 Perfetti Van Melle Turkiyeye yeni Genel Mudur Gida Hatti

Neslihan Uçar Çadırcı, Fuudy’nin yeni CEO’su oldu

Şehrin favori restoranlarının gurme lezzetlerini tüketicilerle buluşturan ve özel servis kalitesi ile yepyeni bir deneyim sunan online yemek sipariş uygulaması Fuudy’e, teknoloji dünyasının deneyimli ismi Neslihan Uçar Çadırcı, CEO olarak katıldı.

Kariyerine 1999 yılında IBM’de başlayan Çadırcı, 2000-2015 yılları arasında Turkcell’de birçok teknolojik ürün ve servisin devreye alınmasında ve iş ortaklığı ekosisteminin geliştirilmesinde İş Ortakları Yönetimi, Mobil Pazarlama, Kurumsal Pazarlama Çözümleri gibi farklı kademelerde bölüm başkanı olarak görev aldı. 2015-2018 yılları arasında kurucusu olduğu dijital pazarlama Agency So.Ho. ile markalara butik dijital hizmetler sunan Çadırcı, 2018-2021 yılları arasında Hopi Genel Müdürlüğü görevini üstlendi. Çadırcı, yeni görevi için şunları söyledi:

“Fuudy’nin DNA’sında yer alan özen, kalite ve iyi yemek olgularını, şehrin en keyifli ve özel lezzetlerini, alışagelmiş deneyimlerin ötesinde müşterilerimiz ile buluşturmaya devam etmek istiyoruz. Bu vizyon ile özel restoran ağımız, özenle seçilmiş kurye ve araçlarımız, müşterilerimize en keyifli deneyimi sunmak için yeniden yapılandırmaya başladığımız uygulamamız ile Fuudy’yi daha çok müşteriye ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu planlar çerçevesinde şirketimiz sermaye yapısını daha da güçlendirdi. Yatırımcılarımız 25 milyon TL’lik ek nakit katkı sunarak bu vizyonu desteklediklerini ortaya koydular. Yakında lanse edeceğimiz yeni teknolojilerimiz ve iş ortaklıklarımız ile Fuudy’nin iyi yemek ve iyi hizmet tutkusunu daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.”

Abone ol ve son eklenen firmalar hakkında e-posta al

© 2018 Toptancılar Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.